Будинок-сад або як оточити себе природою на невеликій ділянці

Будинок-сад або як оточити себе природою на невеликій ділянці

На невеликій ділянці завжди складно вирішити, що краще – побудувати великий зручний будинок з двома-трьома клумбами або розбити квітучий сад, але звести маленький будиночок. Господарям цього особняка вдалося вирішити дилему – архітектори спеціально для них спроектували справжній будинок-сад.

Дворівневий будинок-сад розташований на ділянці з ухилом, тому і будинок спланований з урахуванням ландшафту місцевості. Дах будинку – експлуатована, на ній розташований головний сад. Конструкція даху і покриття незвичайні. Односхила уклонная дах покладена терасами, на яких ряди рослин чергуються з вільним простором. Дах покрита тротуарною плиткою, що дозволяє вільно гуляти по саду і доглядати за рослинами. Для безпеки передбачено кована огорожа.

Розташування рослин терасами вплинуло на внутрішнє планування будинку. Так як рослини вимагають багато простору під землю, то під терасами розташували технічні та службові приміщення, де висота стелі не так важлива.

Ще один невеликий сад у внутрішньому патіо, рослини якого стають окрасою інтер'єрів. Між будинком і патіо скляні вікна, які крім прекрасних видів, наповнюють інтер'єри природним світлом.

Архітектори постаралися всі приміщення в будинку зробити світлими, максимально збільшивши віконні прорізи. В обробці фасадів використовували лицьова цегла, який пофарбували в білий колір.

Оздоблення фасадів переходить в інтер'єри, крім цегли, в інтер'єрі використано багато дерева на підлогах і стелях, меблів і декорування стін. Вся меблі натуральних природних відтінків. За стилем дизайн інтер'єрів можна віднести до мінімалізму.

Основний акцент у всіх приміщеннях – це рослини, які входять в інтер'єри з патіо і з садів навколо будинку. Площа садів невелика, але вони з усіх боків оточують будинок, а також невеликий садок розбитий на відкритій терасі, розташованої на другому рівні будинку.

Рубрики: