Фермерський дім – там, де природа і тиша

Фермерський дім – там, де природа і тиша

Прекрасна приватна резиденція розкинулася на соковитих луках, в оточенні лісу та незайманої природи. Архітекторам потрібно було створити сучасний фермерський будинок, в якому поєдналися зручності сучасності і традиції сільського стилю.

Будинок та гараж – це традиційний зразок дерев'яної архітектури. Одноповерхові будови з великим відсотком скління, утворюють прямий кут на ділянці.

Зовні будинок не дисонує з навколишнім пейзажем, особливо еклектично виглядає оздоблення фасадів будинку з натурального каменю і зовнішній камін. На відміну від багатьох фермерських будинків у найбільшій зоні відпочинку зведений камін, оброблений натуральним каменем.

За стильової спрямованості інтер'єри оформлені в стилі кантрі. Постарені балки на стелі, дерев'яні меблі та оздоблення стін натуральним каменем. Розкішна сучасна вітальня з каміном і килимом, кухня з дерев'яними фасадами і їдальня з килимом в техніці печворк.

В аналогічному стилі оформлена спальня – шафи з дерев'яними фасадами, велике ліжко і покривало із стилі печворк. У приміщеннях відсутні покрівельні перекриття, завдяки чому, дерев'яні балки не тиснуть, а навпаки підкреслюють висоту стель.

Основна перевага проекту — це зони відпочинку: розкішна лаунж-зона з чудовим каміном, обробленим натуральним каменем. Килимовий газон перед будинком створює гармонію з лісовим ландшафтом, а майданчик перед будинком, викладена природним каменем, зона барбекю, сприяє повноцінному відпочинку на лоні природи.

Рубрики: