Легкий варіант перевезення важких вантажів

Легкий варіант перевезення важких вантажів

Незважаючи на розвиток технологій, телепортація предметів нам ще не доступна і коли виникає питання перевезення важких предметів, багатьох людей воно ставить у глухий кут. Але тільки тих, хто не стикається щодня з цими «проблемами». Працівники мувінгових компаній сміливо можуть називати себе асами вантажоперевезень, адже вони справляються з ними на раз-два.

Чому варто звернутися в мувінгову компанію

Все більша кількість переїздів віддається до рук мувінгових компаній, а приватне у Львові вантажне таксі та послуги одиноких вантажників отримують все менше замовлень. Чому маємо таку статистику?

По-перше, мувінгова компанія всіляко прагне створити собі гарну репутацію і утримати її на високому рівні, тому не допускає появи негативних відгуків. По-друге, замовити послуги вантажників (Львів) можна як у комплексі з іншими мувінговими роботами, так і окремо на кожну, для зручності клієнта створюються навіть пакети послуг, наприклад:

• «Економ», в якому господарі отримують допомогу в переїзді, необхідне для цього обладнання і транспорт, однак самі теж беруть участь у процесі;

• «Базовий» включає у себе основні послуги по переїзду, у тому числі і розпаковування меблів на новому місці;

• «Еліт» - коли господарі повністю довіряють свій переїзд мувінгової компанії і можуть навіть не бути присутніми на цьому заході.

Третьою причиною, чому сьогодні здійснюють вантажні перевезення за допомогою мувінгових компаній – це можливість вибору техніки, персоналу та цінової політики. Компанії мають автопарки для підбору правильного автомобіля і великий штат співробітників для переїзду, від столяра до логіста. Крім того, такі компанії мають гнучку систему знижок, яка доступна кожному клієнту і залежить від кількості замовлених послуг.

Що ви отримаєте, скориставшись послугами мувінгової компанії «УРА! Переїзд»:

• Цілодобове обслуговування – вам зручніше переїжджати вночі? Без проблем, команда приїде на вантажному автомобілі у будь-який час доби!

• Спеціаліста по кожному напрямку наданої послуги: досвідчений водій, сильний вантажник, грамотний логіст, приємний менеджер.

• Перевезення від «невеликої валізки» до переміщення на нове місце наповнення всього будинку.

• Особисте і комерційне перевезення вантажів (Львів та область).

• Страхування майна під час переїзду: ви можете бути впевнені, що всі ваші речі доїдуть до нового місця в цілості.

• Сервіс на європейському рівні – комфортна співпраця і приємна ціна за послуги.

Якщо переїзд відбувається з людьми, які знають толк у вантажоперевезенні, то він ніколи не завдасть клопоту людям, які переїжджають!

Рубрики: