Мінімалістичний таунхауз в старому кварталі міста

Мінімалістичний таунхауз в старому кварталі міста

Мінімалістичний таунхауз виник у старовинному міському кварталі, він виділяється на тлі навколишніх будинків, але не дисонує. Білий сучасний трирівневий невеликий будиночок з великими вікнами, дахової терасою і милим внутрішнім садком – результат кропіткої роботи архітекторів.

Ділянка пустувала з середини минулого століття, тепер його господарі – це люди пов'язані з мистецтвом і власники власного кафе. Вони хотіли побудувати сучасний світлий будинок для постійного проживання з невеликим домашнім офісом. Архітектори створили безліч варіантів, і вирішено було зупинитися на трирівневому будинку в мінімалістичному стилі з вікнами з усіх боків і окремим домашнім офісом всередині будинку.

У внутрішньому дворику розбили невеликий сад, який став частиною дизайну інтер'єру будинку і офісу. Усередині будинки були створені відкриті світлі простору, розділені металевими сітчастими перегородками за рівнями, вони ж є поручнями сходи. Всі технічні та службові приміщення розташовані на першому поверсі біля вхідних групи. У дизайні внутрішніх приміщень переважає скандинавський стиль. Багато білого кольору в обробці і предметах меблів.

Багато уваги було приділено вибору будівельних матеріалів – будинок повинен бути енергоефективним, тому вирішили використовувати для зведення стін керамзитобетонні сендвіч - блоки з інтегрованою ізоляцією EPS. Зниження споживання енергії на 57% також було досягнуто за рахунок використання повітряного теплового насоса та системи вентиляції з рекуперацією тепла. Стіни будинку не потребують пароізоляції, вони дихають і на них не утворюється цвіль.

Рубрики: