Розкіш і витонченість сучасної середземноморської архітектури

Розкіш і витонченість сучасної середземноморської архітектури

Під сонячним небом Іспанії був побудований чудовий особняк – зразок сучасної середземноморської архітектури. Трирівневий будинок з каменю виглядає легким і невагомим, він нагадує білий лайнер, що завис над водною гладдю басейну.

Будинок зводився на нерівній ділянці зі складним ландшафтом, але саме ця особливість дозволила архітекторам повною мірою проявити креативність і розкрити свій творчий потенціал. З боку парадного входу білосніжні поверхи будинку схожі на кубики із дитячого конструктора. Верхній рівень складної форми з округленим фасадом спирається на нижній рівень кубічної форми і прямокутну опору, облицювання натуральним каменем. Таким чином, верхній рівень одночасно грає роль даху відкритої тераси.

З боку внутрішнього двору гра з формами фасадів тривають. На нижньому рівні розташований гараж та технічні приміщення. У будинку дуже великий відсоток скління, він буквально з усіх боків залитий природним світлом. Дерев'яні ламелі в оформленні верхнього поверху відіграють роль захисту від сонячного світла і сторонніх очей.

Внутрішні приміщення

Другий рівень має витягнуту форму, тому було вирішено поділити його на функціональні зони – вітальні і кухні-їдальні. Символічним роздільником служить гвинтові сходи. Розсувні вікна в підлогу дозволяють увійти в приміщення, як зі сторони внутрішнього двору, так і з головного входу. Кухня-їдальня плавно перетікає у відкриту терасу, де встановлена обідня група, а з боку вітальні – тераса з розкішною м'якою вуличними меблями. В обробці приміщень використані світлі тони на стінах і стелях і розкішний керамограніт на підлогах.

Кухонний гарнітур – глянцевий двох відтінків: слонової кістки і білого. Шафи для зберігання без відкритих полиць, що створює ілюзію, що це не стіна, а оздоблення стін, тим самим візуально розширюючи простір. Над елегантним круглим обіднім столом розташована дизайнерська люстра. Інша підсвічування – це споти, лайтбокси і світлодіодне підсвічування стелі.

На верхньому рівні розташована хазяйська спальня з ванною, при чому, вони становлять єдиний простір. В оформленні стелі і стін переважає білий колір, а на підлозі – керамогранітні плити пісочного відтінку.

Велику увагу в цьому проекті було приділено ландшафтного дизайну. Оточує будинок живий паркан з чагарнику, навколо будинку висаджені хвойні та листяні дерева, а біля басейну – м'який англійський газон.

Рубрики: