Старовинний особняк з дизайном інтер'єрів в етнічному стилі

Старовинний особняк з дизайном інтер'єрів в етнічному стилі

На скелястому італійському узбережжі розташувався розкішний особняк, який має дуже давню історію, яка бере початок в шістнадцятому столітті. Особняк був частиною монастиря, а сьогоднішні власники придбали будинок для літнього відпочинку. Після довгих обговорень, було вирішено створити певний симбіоз старовини і сучасності, в інтер'єри оформити в етнічному стилі.

Всередині вілла складається з трьох рівнів. На першому рівні розташована невелика вітальня, вона ж передпокій, кухня і дві гостьові спальні. Другий рівень – це вітальня, заввишки шість метрів. На третьому рівні розмістили хазяйську спальню.

Було важливо підкреслити висоту стель, при цьому зробити приміщення сучасними і зручними. У величезні арки, провідні з вітальні на терасу, вставили залізні двері, які можна повністю розкрити і об'єднати внутрішній інтер'єр з навколишньою природою.

Ще одне нестандартне рішення, яке архітектори назвали «літаючий диван, балкон на третьому поверсі всередині особняка. Крім декоративної функції, він несе функціональне – це оглядовий майданчик, з якої відкриваються чудові морські види.

Майоліка і узбецькі сюзані

В оформленні інтер'єрів дизайнери відштовхувалися від ідеї головним елементом зробити майоліку вісімнадцятого століття. Вона довго збиралася з місцевих ринків, потім комбінували візерунок, після чого народилася чудова ідея – створити своєрідну стрічку з плитки, яка об'єднає всі приміщення.

Стрічка починається на стелі у вітальні, потім ставати столиком у вітальні, переходить на підлогу, потім ставати столом в обідній групі і знову йде на стелю в їдальні, де в неї встановлені стельові світильники.

Виступаюча частина внутрішнього балкона також облицьована майолікою, а також сходи і подіум перед залізною сходами на третій поверх. Він веде в хазяйську спальню, де подіум, на який встановлено ліжко, теж оформлений старовинної плиткою.

Етнічний стиль в інтер'єр крім плитки підтримують старовинні узбецькі сюзане – розкішний інтер'єрний текстиль, виготовлений вручну майстерними майстринями.

Рубрики: